Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie

Przedsiębiorcza Kobieta

ul. Plac Żelaznej Bramy  10
00-136 Warszawa
pk@sprinet.pl
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Przedsiębiorcza KobietaZaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobietChange management - warsztaty rozwojowe z końmi

Projekt

Zaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobiet

Forma projektu: Publiczny Status projektu: zamknięty Czas trwania: 2014-04-02 - 2014-06-30 Kategorie: rozwój zawodowy / edukacja / szkolnictwo
Opis projektu
Studenckie Forum Business Centre Club jest organizatorem kwietniowej konferencji „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”. Podczas projektu zaplanowano warsztaty i szkolenia. Ogłaszamy konkurs na ciekawe szkolenia i warsztaty dla uczestniczek wydarzenia. Najlepsza propozycja będzie wdrożona. Dla autorów najciekawszych pomysłów – nagrody.
Zgłoszono 11 pomysłów
Podziel się:
Studenckie Forum Business Centre Club jest organizatorem kwietniowej konferencji „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”. Podczas projektu zaplanowano warsztaty i szkolenia. Ogłaszamy konkurs na ciekawe szkolenia i warsztaty dla uczestniczek wydarzenia. Najlepsza propozycja będzie wdrożona. Dla autorów najciekawszych pomysłów – nagrody.

Zgłaszane propozycje muszą być istotne dla kobiety przedsiębiorczej, mogą być związane z tajnikami biznesu, rozwojem osobistym, metodami komunikacji, wystąpieniami publicznymi, sposobami promocji i inne. Liczy się także uzasadnienie zgłoszonej propozycji. Najciekawsza z nich zostanie wdrożona jako szkolenie podczas kolejnej edycji wydarzenia „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”.

Autor zwycięskiej propozycji otrzyma kompleksowe wsparcie Biura Rachunkowego Asset w zakresie doradztwa księgowego, kadrowo-płacowego, podatkowego oraz rozliczeń z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, które ułatwi prowadzenie własnego przedsiębiorstwa.

Konkurs pod nazwą „Zaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobiet” organizuje Studenckie Forum Business Centre Club w Rzeszowie, Biuro Rachunkowe Asset oraz firma Sprinet Polska.

Zasady projektu:

1. Warunkiem udziału w projekcie jest zgłoszenie propozycji  przy wykorzystaniu formularza „dodaj pomysł”.

2. Każda zgłoszona propozycja może zostać poddana ocenie lub komentarzowi przez innych użytkowników serwisu.

3. Organizatorzy z pośród nadesłanych, wybiorą 3 propozycje najciekawszych szkoleń. Ich pomysłodawcy zostaną nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Biuro Rachunkowe Asset oraz firmę Sprinet Polska.

4. Organizatorzy z pośród nadesłanych, wybiorą propozycję, która zostanie wdrożona jako szkolenie podczas kolejnej edycji wydarzenia „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”. Autor zwycięskiej propozycji otrzyma kompleksowe doradztwo Biura Rachunkowego Asset, które ułatwi prowadzenie własnego przedsiębiorstwa.
Zamknij

Najaktywniejsi użytkownicy

Urszula R.
41 pkt
kreator
Jolanta B.
28 pkt
kreator
Artur M.
24 pkt
komentator
Renata E.
17 pkt
komentator
Paweł -.
15 pkt
nowy
Matylda P.
13 pkt
nowy
Sabina K.
13 pkt
nowy
zebra-w-kropki
10 pkt
nowy
kiniadek
10 pkt
nowy
Pomysł
6
11
17

Change management - warsztaty rozwojowe z końmi

Profil: Przedsiębiorcza Kobieta Opublikowany 23.05.2014 11:01:47 przez matylda.
61% z 28 głosów oddano na tak 28 6 3
Nowa praca? Nowa droga? Zmiana zamieszkania? Nowy związek? Powroty ?
Każda z nas nieustannie staje przed decyzją dotyczącą zmiany, to nieustający proces w dzisiejszym świecie. Jesli nauczysz się je rozpoznawać i stawiać im czoło, szybko dostrzeżesz,że to co nowe jest fascynujące.
Warsztat rozwojowy dla kobiet "Change management "- zarządzanie zmianą, prowadzony jest metodą Horse Assisted Education. To innowacyjne programy uczenia się ludzi w obecności koni.Projekt szkolenia został przygotowany z myślą o kobietach stojących przed decyzją, czekającą ich zmianą, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Celem programu jest :
* zarządzanie zmianą i wdrażanie ich w życie
* rozpoznanie i gotowość do zmiany
* dostrzeganie korzyści wynikających ze zmian 
Korzyści :
 * udoskonalisz umiejętności zarządzania sobą i wpływu na innych ludzi
 * nauczysz się jak zwiększać otwartość, zminimalizować swój opór i niechęć do zmian
 * uświadomisz sobie korzyści wynikające z podejmowanych decyzji
 * poszerzysz swoją świadomość bycia i poznasz moc intuicji

Podczas szkolenia towarzyszą nam konie :
Konie to doskonali obserwatorzy, podejmujący szybkie decyzje. Uczą nas wyczucia do stosowania nacisku i odpuszczenia. Pokazują jak rozpoznawać pozytywne i negatywne strony każdej sytuacji. Pobudzają poznanie samego siebie, nasze strachy, lęki, które zaakceptujemy i pokonamy.

Dwa światy - jedno rozwiązanie

Horse Assisted Education to klucz do sukcesu w relacjach z ludźmi, pracownikami, kolegami. Szkolenia z końmi to budowanie partnerstwa bez kar, zmuszania, strachu. Bazą jest szacunek, umiejętność doceniania, rozwijanie talentów i samooceny. Konie prowokują nas do ciągłej konfrontacji z emocjami, uczą w ten sposób reagowania na złość, rozpacz i euforię. Uspójniają nas, układają wszystko w trwałą całość.

Jak to działa?

Aby odpowiednio postępować z końmi należy oprócz zdrowego, żywego rozsądku dużo serca i intuicji, wartości które powinny być codziennością w relacjach międzyludzkich.

Uczestnicy szkolenia pracują nad budowaniem zaufania, wiarą w siebie i innych, respektem dla siebie i innych, rozpoznaniem celu i osiąganiem go, świadomą oceną barier i ich pokonanie oraz umiejętnym korzystaniu z władzy.
 
Status: zaakceptowany (14.07.2014 14:24:15)

Propozycja wyróżniona

+1 [1]    
justa
A do mnie ten pomysł nie przemawia. Należy zdać sobie sprawę z tego, że nie każda uczestniczka lubi konie i będzie chciała w czymś podobnym uczestniczyć.
0 [0]    
robert
Pomysł do mnie przemawia w 100 %, to w końcu coś innego niż standardowe szkolenia " na sali", a warsztaty z końmi tą metodą to niezwykłe doświadczenie, którego się nie zapomina.
Polecam.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.