Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie

Przedsiębiorcza Kobieta

ul. Plac Żelaznej Bramy  10
00-136 Warszawa
pk@sprinet.pl
Wyszukiwanie zaawansowane

Projekt

Zaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobiet

Forma projektu: Publiczny Status projektu: zamknięty Czas trwania: 2014-04-02 - 2014-06-30 Kategorie: rozwój zawodowy / edukacja / szkolnictwo
Opis projektu
Studenckie Forum Business Centre Club jest organizatorem kwietniowej konferencji „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”. Podczas projektu zaplanowano warsztaty i szkolenia. Ogłaszamy konkurs na ciekawe szkolenia i warsztaty dla uczestniczek wydarzenia. Najlepsza propozycja będzie wdrożona. Dla autorów najciekawszych pomysłów – nagrody.
Zgłoszono 11 pomysłów
Podziel się:
Studenckie Forum Business Centre Club jest organizatorem kwietniowej konferencji „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”. Podczas projektu zaplanowano warsztaty i szkolenia. Ogłaszamy konkurs na ciekawe szkolenia i warsztaty dla uczestniczek wydarzenia. Najlepsza propozycja będzie wdrożona. Dla autorów najciekawszych pomysłów – nagrody.

Zgłaszane propozycje muszą być istotne dla kobiety przedsiębiorczej, mogą być związane z tajnikami biznesu, rozwojem osobistym, metodami komunikacji, wystąpieniami publicznymi, sposobami promocji i inne. Liczy się także uzasadnienie zgłoszonej propozycji. Najciekawsza z nich zostanie wdrożona jako szkolenie podczas kolejnej edycji wydarzenia „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”.

Autor zwycięskiej propozycji otrzyma kompleksowe wsparcie Biura Rachunkowego Asset w zakresie doradztwa księgowego, kadrowo-płacowego, podatkowego oraz rozliczeń z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, które ułatwi prowadzenie własnego przedsiębiorstwa.

Konkurs pod nazwą „Zaproponuj szkolenia dla przedsiębiorczych kobiet” organizuje Studenckie Forum Business Centre Club w Rzeszowie, Biuro Rachunkowe Asset oraz firma Sprinet Polska.

Zasady projektu:

1. Warunkiem udziału w projekcie jest zgłoszenie propozycji  przy wykorzystaniu formularza „dodaj pomysł”.

2. Każda zgłoszona propozycja może zostać poddana ocenie lub komentarzowi przez innych użytkowników serwisu.

3. Organizatorzy z pośród nadesłanych, wybiorą 3 propozycje najciekawszych szkoleń. Ich pomysłodawcy zostaną nagrodzeni nagrodami ufundowanymi przez Biuro Rachunkowe Asset oraz firmę Sprinet Polska.

4. Organizatorzy z pośród nadesłanych, wybiorą propozycję, która zostanie wdrożona jako szkolenie podczas kolejnej edycji wydarzenia „Przedsiębiorcza Kobieta w Rzeszowie”. Autor zwycięskiej propozycji otrzyma kompleksowe doradztwo Biura Rachunkowego Asset, które ułatwi prowadzenie własnego przedsiębiorstwa.
Zamknij

Najaktywniejsi użytkownicy

Urszula R.
41 pkt
kreator
Jolanta B.
28 pkt
kreator
Artur M.
24 pkt
komentator
Renata E.
17 pkt
komentator
Paweł -.
15 pkt
nowy
Matylda P.
13 pkt
nowy
Sabina K.
13 pkt
nowy
zebra-w-kropki
10 pkt
nowy
kiniadek
10 pkt
nowy
Pomysł
0
0
0

Biznes w spódnicy

Profil: Przedsiębiorcza Kobieta Opublikowany 02.07.2014 19:53:56 przez zebra-w-kropki.
0% z 0 głosów oddano na tak 0 0
"Biznes w spódnicy" to cykl szkoleń dla kobiet z szeroko pojętego zarządzania - tzw. managament'u. Przed każdym przedsiębiorcą - niezależnie od jego płci - codziennie stoi mnóstwo wyzwań. Dlatego tak ważny jest nieustanny rozwój i zdobywanie nowych kompetencji managerskich.

Szkolenia będą nastawione przede wszystkim na zdobywanie umiejętności praktycznych, a nie jedynie czystej, "ksiażkowej wiedzy". Bogate w różnego rodzaju ćwiczenia i zadania, pozwolą od razu przełożyć teorię na praktykę. A sama forma treningów - zawierająca wiele gier szkoleniowych i tzw. case study (studium przypadku), sprawi, że uczestniczki z łatwością tę wiedzę sobie przyswoją - ponieważ już od dawna wiadomo, że nauka przez zabawę jest najskuteczniejszą formą nauki.

Szkolenia z zarządzenia będą obejmować wiedzę z zakresu:
- podstawowych stylów zarządzania i kierowania ludźmi
- trudnej sztuki delegowania zadań
- rozpoznawania i radzenia sobie z podstawowymi błędami w zarządzaniu
- automotywacji
- motywacji swoich pracowników w sposób pozafinansowy
- efektywnej komunikacji, sztuki słuchania, rozpoznawania stylu komunikacyjnego swojego rozmówcy i dostosowywania się do niego
- asertywności
- zarządzania kryzysowego
- pozyskiwania funduszy i inteligencji finansowej


Oprócz tego, że warsztaty będą interakrywne (gry szkoleniowe, ćwiczenia indywidualne i grupowe, moderowane dyskusje i debaty 'metodą akwarium', case study i in.), każda uczestniczka będzie mogła skorzystać z coachingu managerskiego. Aby mogła odnieść pełen sukces i zadowolenie zarówno w życiu zawowodwym, jak i prywatnym.
Coaching zachęca do rozwoju, motywuje, poprawia efektywność i zaangażowanie, prowadzi do samorealizacji. Przedsiębiorcze kobiety, zainspirowane szkoleniami i sesjami coachingowymi, będą chciały z jeszcze większą energią i entuzjazmem rozwijać swój potencjał oraz swój biznes.
Status: nowy (02.07.2014 19:53:56)
Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.