Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Przedsiębiorcza KobietaBiznes w spódnicy
0
0
0

Biznes w spódnicy

Profil: Przedsiębiorcza Kobieta Opublikowany 26.06.2014 20:04:39 przez zebra-w-kropki.
0% z 0 głosów oddano na tak 0 0
Kategoria: rozwój zawodowy / edukacja / szkolnictwo
"Biznes w spódnicy" to cykl szkoleń dla kobiet z szeroko pojętego zarządzania - tzw. managament'u. Przed każdym przedsiębiorcą - niezależnie od jego płci - codziennie stoi mnóstwo wyzwań. Dlatego tak ważny jest nieustanny rozwój i zdobywanie nowych kompetencji managerskich.

Szkolenia będą nastawione przede wszystkim na zdobywanie umiejętności praktycznych, a nie jedynie czystej, "ksiażkowej wiedzy". Bogate w różnego rodzaju ćwiczenia i zadania, pozwolą od razu przełożyć teorię na praktykę. A sama forma treningów - zawierająca wiele gier szkoleniowych i tzw. case study (studium przypadku), sprawi, że uczestniczki z łatwością tę wiedzę sobie przyswoją - ponieważ już od dawna wiadomo, że nauka przez zabawę jest najskuteczniejszą formą nauki.

Szkolenia z zarządzenia będą obejmować wiedzę z zakresu:
- podstawowych stylów zarządzania i kierowania ludźmi
- trudnej sztuki delegowania zadań
- rozpoznawania i radzenia sobie z podstawowymi błędami w zarządzaniu
- automotywacji
- motywacji swoich pracowników w sposób pozafinansowy
- efektywnej komunikacji, sztuki słuchania, rozpoznawania stylu komunikacyjnego swojego rozmówcy i dostosowywania się do niego
- asertywności
- zarządzania kryzysowego
- pozyskiwania funduszy i inteligencji finansowej


Oprócz tego, że warsztaty będą interakrywne (gry szkoleniowe, ćwiczenia indywidualne i grupowe, moderowane dyskusje i debaty 'metodą akwarium', case study i in.), każda uczestniczka będzie mogła skorzystać z coachingu managerskiego. Aby mogła odnieść pełen sukces i zadowolenie zarówno w życiu zawowodwym, jak i prywatnym.
Coaching zachęca do rozwoju, motywuje, poprawia efektywność i zaangażowanie, prowadzi do samorealizacji. Przedsiębiorcze kobiety, zainspirowane szkoleniami i sesjami coachingowymi, będą chciały z jeszcze większą energią i entuzjazmem rozwijać swój potencjał oraz swój biznes.
Status: nowy (26.06.2014 20:04:39)
Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.